00

Будинок з чудовим видом в районі Riviera Lounge

image description

Ми відкрили продаж будинків в Riviera Lounge — новому районі на каналі Дніпра. Встигніть стати власником будинку з одним з найкрасивіших видів!

Timber Trio: натуральне дерево і видовий ділянку

Будинок Timber Trio розташується на видовій ділянці в самому серці нового району Riviera Lounge. Поруч розташовані ключові локації містечка: Клубний дім, басейни і пляжі.

Площа будінку — 178 кв.м, 2 поверхи, 3 спальні, 3 санвузли. Фасад виконаний з натурального дерева — витриманого сертифікованого брусу.

Величезні панорамні вікна, простора тераса, сосни навколо і канал Дніпра поруч — цей будинок створений для 100% перезавантаження.

Подивитись планування тут.

Щоб дізнатися більше, телефонуйте і приїжджайте знайомитися!

Новий район Riviera Lounge

Riviera Lounge — це район із 60 будинків в лісовій частині Riviera Village, перша черга якого буде побудована вже в 2022 році! Поруч парки, пляжі, басейни, набережна і Клубний дім з різноманітними сервісами.

До послуг резидентів спортивні локації: футбольне і волейбольне поля, тенісні корти, станція з каяками і байдарками, велодоріжки. А також вся інша інфраструктура Riviera Village, включаючи ресторан і школу-садочок Clever Kids.

Чекаємо на вас в Riviera Village!

 

image description
image description
image description

image description