00

Станьте власником ділянки та отримайте гольф-кар в подарунок!

image description

Обирайте одну з трьох чудових ділянок площею від 15 соток, на якій ви збудуєте будинок своєї мрії, та отримайте в подарунок італійський гольф-кар — улюблений транспорт наших резидентів. Лише до 31 грудня 2021 року!

Riviera Village — котеджне містечко люкс-класу на березі Дніпра з територією 150 га та небаченою інфраструктурою, тому гольф-кар стане дуже у нагоді;)

Чудові ділянки в районі Forest

Три чудові ділянки розташовані в районі Forest, назва якого говорить сама за себе: новий район Riviera Village знаходиться в оточенні сосен. Поруч перлина містечка — клубний будинок з басейнами, SPA, залами для тренувань та купою інших сервісів. А також пляж з причалом та центром водних видів спорту.

Акція триває лише до 31 грудня 2021 року.  Записуйтесь на перегляд та приїжджайте знайомитись!

Умови акції:

  • Покупець гарантовано отримує в подарунок італійський гольф-кар за умови придбання земельної ділянки із акційного переліку (F1.01, F1.04) та оплати від 50% до 100% вартості ділянки одним платежем.
  • Під подарунком розуміється придбання покупцем сертифікату за 1 грн. Сертифікат підлягає обміну на гольф-кар протягом 1-го року з моменту укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки (акційної). 
  • Акція діє до 31.12.2021 за умови наявності акційних ділянок.

image description