00
image description

Riviera village
— Залиш місто
в місті

Про Riviera Village

Ми починали будівництво Riviera в 2009 році. Тоді в нашому розпорядженні було 15 га землі, а в генплані було відведено місце для споруди 50 будинків. Зараз Riviera зросла до 150 га і більше 150 будинків. Територія розширилась, а щільність забудови зменшилась. Таке рішення обумовлене бажанням дати резидентам більше простору для відпочинку, більше «повітря» для перезавантаження.

Наша амбітна мета на найближчі 10 років — стати найкращим місцем для життя на природі під Києвом.

image description

Riviera
Community

Riviera — це втілення нашої мрії про ком’юніті, яке буде об’єднувати однодумців. Ми хотіли, щоб резиденти містечка вчилися один в одного, надихали себе та інших на нові звершення. Щоб діти росли в атмосфері добросусідства. І нам це вдалося!

У нашому ресторані з терасою біля води часто проходять заходи, де сусіди знайомляться і спілкуються.

Ком'юніті людей зі спільними цінностями

image description

Riviera
Sport

Чисте повітря, чудова природа і розвинена інфраструктура — у нас є все для спортивних захоплень. Унікальне розташування містечка відкриває можливості для водних видів спорту — від вейксерфінгу до яхтингу.

На території також розташовані два волейбольних поля та два повноформатних тенісних корти, які легко трансформуються в поле для міні-футболу або баскетболу.

Місце, створене для спорту.

image description

Riviera
Kids

Ми створили простір, який дарує дітям супердетство. Кілька ігрових майданчиків, захоплюючі майстер-класи, тренування з кращими тренерами з різних видів спорту. Річка і ліс, повний пригод.

Дитячий садок з початковою школою Clever Kids навчає дітей, використовуючи ключові аспекти кращих світових практик в сфері раннього розвитку.

Супердетство — це дорослішати на природі

image description

Riviera
Club

Riviera Club — це простір для найкращого літнього відпочинку. Територія клубу включає 2 відкриті басейни з підігрівом, літній бар, затишний лаундж, ігрові та спортивні зони для дітей і дорослих, обладнаний пляж і причал для водних видів транспорту.

Незалежно від обраного виду відпочинку, хороша компанія і яскраві враження гарантовані!

Ідеальний літній відпочинок прямо за порогом.

image description

Riviera
Service

Riviera Service — це незалежна керуюча компанія, яка повністю підзвітна мешканцям і забезпечує комплексне обслуговування всех інфраструктурніх об’єктів та будинків.

Також до послуг мешканців concierge service, коли треба влаштувати прибирання вдома, організувати доставку продуктів, замовити страви з ресторану або розбити розкішній газон.

Ваш комфорт і спокій — наша задача №1

image description

Riviera
Craft

Креативний простір на території містечка. Майстерня, де дорослі і діти можуть своїми руками втілити будь-які ідеї. А ще вчитися, спілкуватися і творити разом з сусідами.

Новий барний стілець, годівниця для птахів, інсталяція до Нового року або дитяча залізниця? Легко! Для цього є все необхідне в художній, столярній та майстерні по металу.

Втілюйте свої креативні ідеї в життя

image description

Генплан
Riviera Village

Разом з австрійським урбанистом-планувальником Гернотом Ляйтнером та його архітектурним бюро Masterconcept ми розробили генплан Riviera, в який увійшло 4 концептуальних райони:  LoungeForestWellness і  Villas

image description
image description

Нові стандарти безпеки

Система охорони функціонує за принципом «Захищати і бути непомітними». Весь периметр Riviera забезпечений мобільною системою камер. Виняток — приватні володіння.

Приватність мешканців для нас понад усе. Резиденти в будь-який момент можуть викликати групу швидкого реагування.

image description